Samsung’un katlanabilir telefon maliyeti fazla olacak!

/ 26 Kasım 2018 / 571 / yorumsuz
Samsung’un katlanabilir telefon maliyeti fazla olacak!

 

Samsung Galaxy Flex fiyatı ne kadar olacak?

 
Burada açık konuşalım, hepimiz bu tip telefonların geleceğini biliyorduk. Katlanabilir ekran teknolojisi, muhtemelen son yıllardaki en büyük akıllı telefon devriminin son kullanıcı canlı pazar durumuna ulaşması için bir prim talep etmek zorunda kaldı. Beklenen fiyat ise 1925-2565 $ civarında.

Samsung Galaxy F / Flex ya da Kore dev topraklarının isimlendirdiği adın, genel tüketici için değil, bir konsept cihaz olacağı açıktır. Not Kenarına çok benzeyen, fütüristik eğilimin olması bekleniyor. Muhtemelen daha da iyisi budur, çünkü bu cihazla ilgili birçok sorun vardı ve sadece katlanabilir panel uygulamalarının mükemmel ve gerçekte uygulanabilirliği daha zor olan bir büyüklük sırası olacağını hayal edebiliyoruz.

Bahsedilen rakamlara dönüş. Bunlar oldukça saygın bir kaynaktan geliyor. Ancak, küçük ekstra bilgi sunulmaktadır. Aklımızdaki en büyük soru, iki fiyat etiketinin neden birbirinden ayrı olduğu. Akla gelen tek şey en az birkaç model ve depolama katmanı. Potansiyel boyut farkı, katlanabilir tasarımın bu konsepti tamamen kafasını çevirmesine rağmen. Apple’ın mevcut dizisi, giriş seviyesi 64 GB iPhone XS’a 999 $ ve üst düzey XS Max değerinde 500 $ ‘lık bir prim seviyesinde bulunuyor.

İlk Flex Display’in piyasaya Mart 2019’da yaklaşık 1.770 $ fiyatından bahsetmişken, diğer bir taşıyıcı sızıntısı da daha önce üst düzey model için 2.500 dolar civarında bir rakamdan bahsetmiştir. Her durumda, güvenmeye karar verdiğiniz hangi kaynak olursa olsun, hala pahalı fiyat noktalarına bakıyorsunuz.

Dikkate değer tüm esnek panel hikayesinin ilginç bir yanı da, Samsung‘un teknolojiyi tüketicilere ulaştırmak için devam eden çabalarda kesinlikle yalnız olmadığıdır. En azından, Huawei ve LG konuda bizzat katkısı var.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.