Scorp Hesabınınızı Silemiyor musunuz?

/ 23 Kasım 2017 / 812 / yorumsuz
Scorp Hesabınınızı Silemiyor musunuz?

Scorp Hesabını Silmek

Gençleri bir araya getiren, samimi bir ortam sağlayan Scorp uygulaması; cinsel içerikli, küfürlü ve rahatsız edici içerikleri nedeni ile kendinden soğutabiliyor bazen. Videoları itici bulup hesabını kapatmak isteyenlerin izlemesi gereken birkaç adım bulunuyor.

Scorp Nedir?

Scorp, milyonlarca gencin herhangi bir konuda fikirlerini 15 saniyelik kısa videolar ile herkese açık bir şekilde paylaşabildiği sosyal bir ağ. Kadın erkek ilişkilerinden spora, okul hayatından politikaya ve modaya kadar türlü türlü kategoride fikir alışverişi yapmanın mümkün olduğu uygulamada rahatsız edici video paylaşımında bulunan hesaplar yüzünden hesabını kapatma kararı alan kullanıcılar bulunabiliyor.

Scorp Hesabı Nasıl Silinir?

Öncelikle Scorp uygulaması destek sayfasını açmanız gerekiyor. Ardından ad, soy ad, e-posta ve telefon bilgilerinizi girip “Lütfen bir konu seçin” menüsünden “Hesabımı kapatmak istiyorum” seçeneğine tıklıyorsunuz. Scorp kullanıcı adınızı ve ardından mesajınızı kısa bir şekilde yazıp “Gönder” butonuna tıklıyorsunuz. Böylece hesap silme işleminiz tamamlanıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.