Selfie Tutkunlarına Müjde

/ 28 Kasım 2017 / 1.386 / yorumsuz
Selfie Tutkunlarına Müjde

Galaxy A8 2018 Modelinde Çift Ön Kamera!

Samsung tarafından çok yakın bir tarihte duyurulacak olan Galaxy A8 2018 modeli, neredeyse çerçevesiz bir ekran ve çift ön kamera ile karşımıza çıkacak.

Amiral Gemilerde Olmayan Özellikler

Galaxy S ve Note serilerinden sonra en iddialı telefonunu Galaxy A serisi üzerinden çıkartan Samsun, yakın tarihte çıkaracak olduğu Galaxy A8 2018 modeli için, amiral gemilerinde bile bulunmayan bazı özellikler ile gündeme geliyor. Alınan bilgilere göre yeni model, neredeyse çerçevesiz bir ekranla gelecek olup, ince çerçeveli tasarımını ön panelde sunacak ve çift ön kamera desteği ile selfie tutkunu kullanıcılarına büyük bir jest yapıyor.

Galaxy S ve Note serilerinde de görüldüğü gibi ön tarafta herhangi bir fiziksel tuş yer almıyor. Ön tarafta fiziksel tuşun yer almaması, parmak izi okuyucunun arkada bulunduğunu dair tahminleri ortaya çıkarıyor. Samsung’un orta-üst sınıf telefonu Galaxy A8 2018, herhangi bir sorun meydana gelmez ise önümüzdeki haftalarda tanıtılacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.