Showbox Nasıl Çalışır?

/ 30 Mart 2020 / 597 / yorumsuz
Showbox Nasıl Çalışır?

Popüler çevrimiçi video akış uygulaması olan Snowbox, kullanıcılara kolay bir arayüz sunuyor ve aynı zamanda bu özelliği tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Diğer uygulamalara göre daha farklı olan uygulamada can sıkan reklamlara ve pop-up’lara yer yoktur.  Reklamların uygulamada yer almaması bu uygulamaya artı bir puan kazandırıyor. Bu yazımızda da sizlere Snowbox uygulamasının nasıl çalışacağı konusunda bilgi vereceğiz. Bu konuda bilgi vermeden önce Snowbox uygulamasının ne olduğu konusunda daha da detaya girelim.

Akıllı cihazınızda, bilgisayarınızda ya da tabletinizde yer alacak olan uygulama sayesinde favori olan TV şovların, filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik bu durum tamamen ücretsiz olarak sunulur. Uygulama içerisinde yer alan arama özelliği sayesinde istediğiniz şovun özelliğini araştırarak keyfini çıkarabilirsiniz.

Snowbox Sorun Çözümü
Eğer uygulamada belirli bir bağlantı ile alakalı olarak sorun yaşıyorsanız ya da Showbox Server Down hatası karşınıza çıkıyorsa içerikten engellenmiş olabilirsiniz. Bu durum aslında farklı bir sunucu denemeniz ve VPN kullanmayı tercih etmeniz gereken engellemenin sonucu olarak ortaya çıkar. Snowbox Sunucusu kullanılmıyor hatası içeren bir iletişim kutusu karşınıza çıkarsa bu durumda yapmanız gereken, uygulamayı güncellemek olacaktır.

Sorunsuz bir kullanım istiyorsanız tüm güncellemeleri her sunduklarında korumak iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır. Sorun devam ediyorsa eski bir sürümü kullanmanızdan kaynaklı olduğu ortaya çıkacaktır. Snowbox uygulaması üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlere bildirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Yorum yaz