Silinen instagram kullanıcı adı geri alma

/ 17 Nisan 2019 / 478 / yorumsuz
Silinen instagram kullanıcı adı geri alma

Bugün sizler için çok fazla merak edilen instagram kullanıcı adı nasıl geri alınır? Sorusuna yanıt vereceğiz. Silinen bir hesap için yeniden kullanıcı adı alınır mı? Sizlerden yorum olarak gelen sorulardan biriside buydu. İşte detaylar…

Instagram kullanıcı adını geri alma

Instagram’da daha önceden kullanılan bir kullanıcı adı yeniden geri alınır mı? Bu sorunun cevabı için Instagram yetkilileri şöyle bir açıklama yapmış durumda. İstenilen kullanıcı adı aktif olmayan bir hesap tarafından kullanılmaktaysa eğer, o isim kullanıcının isminin farklı bir modelini tercih etmelisiniz. Yani burada anlatılan ali1234 kullanıcı adını istiyorsanız, aktif olarak kullanılıyorsa bunun yerine ali12345 veya ali1234. gibi benzer isimler alabilirsiniz denmektedir.

Eğer daha önce kullanılan bu isim şuan hiçbir şekilde kullanılmıyor ve boşta duruyorsa, o isim alınabilir. Ancak sizler bir marka veya şirket veya oyuncuysanız, ve telif hakkı bulunuyorsa, https://help.instagram.com/contact/552695131608132?helpref=faq_content sayfası üzerinden itiraz edebilir ve kullanıcı ismini alabilirsiniz.

Eğer sahte bir şekilde sizin hesabınız kapatılırsa da aynı şekilde sayfa üzerinden iletişim kurabilir ve hesabınızı kanıtlarınızla açtırabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.