Siri’ye mailinizi nasıl yazdırabilirsiniz?

/ 19 Kasım 2018 / 386 / yorumsuz
Siri’ye mailinizi nasıl yazdırabilirsiniz?

 

Siri’ye mailinizi nasıl okutabilirsiniz?

Siri her zaman en yardımcı sanal asistan değildi. Basit sorulara ya da diyalektik çarpımları ve ifadeleri çözememe konusundaki dolambaçlı tepkileri olsaydı, beta’da kesinlikle zorlu yıllar yaşardık. Apple‘ın bedensiz kadın sesi giderek gelişmektedir. Siri‘nin kullanışlı fonksiyonlarından biri özellikle elleriniz dolu olduğunda sizin için e-postalarınızı ve iMessages‘ınızı okuma ve yazma yeteneğidir.

Bunu yapmak için, Siri’yi uyandırmanız gerekiyor ve bunun için ana tuşu basılı tutun, daha sonra “e-postamı oku” veya “iMessages’ımı oku” deyiniz. Telefonunuzun kilidi açıldıktan sonra, size e-posta ile kimin e-postayı gönderdiği konusunda bilgi verecektir. En son e-postayı okumasını istemek veya belirli bir zamanda gönderilen bir e-postayı okumak için e-postanın içeriğini okumasını sağlayabilirsiniz. Size bir kez okuduktan sonra, size cevap vermek için bir fırsat verecektir. Evet ya da hayır diye cevap vererek dikta edin.

Bir iMessage için, size sahip olduğunuz son iMessage’ı okur ve size cevap verme şansı verir. Çok fonksiyonlu kullanmak isterseniz bu çok uygundur. Arabanızda, e-postaları gerçekten duymanız ve yanıtlamanız gereken nadir durumlar için oldukça mükemmeldir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.