Skype Bölünmüş Sohbet Özelliği Nasıl Kapatılır?

/ 30 Eylül 2019 / 816 / yorumsuz
Skype Bölünmüş Sohbet Özelliği Nasıl Kapatılır?

Skype çok fazla kullanılan bir sosyal ağ. Bugün sizlere  Skype de bölünmüş sohbet penceresini iptal etme konusundan bahsedeceğim.

Skype yeni bir güncelleme getirdi bu yeni özelliği kullanmak için onay verdiğiniz zaman size kişiler arasında farklı bir sohbet penceresi açılacaktır. Ama bu yeni özellikteki sorun gönderdiğiniz mesajları göremiyorsunuz.

SKYPE BÖLÜNMÜŞ SOHBET ÖZELLİĞİNİ KAPATMA İŞLEMİ

  • Skype ana menüye gelelim.
  • Ana menüye geldikten sonra sağ üst tarafta üç noktalı Ayarlar kısmına girelim.
  • Karşımıza seçenekler çıkacaktır bu seçeneklerden bölünmüş görünüm modunu devre dışı bırak seçeneğini seçelim. Bu seçeneğini seçtiğiniz zaman ayrılmış sohbet penceresini kapatmış olursunuz ve eski Skype dönebilirsiniz.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.