Skype çağrıları, nihayet Alexa özellikli cihazlarda kullanılabilir

/ 20 Kasım 2018 / 497 / yorumsuz
Skype çağrıları, nihayet Alexa özellikli cihazlarda kullanılabilir

 

Alexa özelikli cihazlarda Skype nasıl kullanılır?

 
Artık Alexa etkin cihazınız üzerinden Skype çağrıları yapabilirsiniz. Bu entegrasyon başlangıçta eylül ayında açıklandı , ancak bugünlerde hayata geçti. Sahip olduğunuz jenerasyondan bağımsız olarak Amazon Echo, Echo Plus, Echo Dot, Echo Show veya Echo Spot’unuz varsa, Skype üzerinden Alexa’yı kullanabilirsiniz.

Skype ile dünya çapında 150 ülkeye kadar arkadaşlarınızı ve ailenizi arayabilir ve hesabınızı Alexa’ya bağladığınızda sınırlı bir süre için iki ay boyunca ayda 100 dakika ücretsiz konuşma alırsınız.

İşte nasıl devam edeceğiniz. Öncelikle akıllı hoparlörlerinizin veya akıllı ekranınızın Android veya iOS için Alexa uygulaması kullanılarak ayarlanması gerekiyor. Alexa uygulamasında, Ayarlar> İletişim> Skype’a gidin ve Skype’ta kullandığınız Microsoft hesabını kullanarak oturum açın. Sonunda hesaplar artık bağlantılı ve konuşmaya başlayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler