Skype Gelen Çağrılar Otomatik Nasıl Yanıtlanır?

/ 14 Eylül 2019 / 1.080 / yorumsuz
Skype Gelen Çağrılar Otomatik Nasıl Yanıtlanır?

Skype çok fazla kullanıcıya sahip popüler bir sosyal ağdır. Bilinmeyen birçok özellikleri vardır. Skype’ın çok fazla bilinmeyen bir özelliği olan gelen çağrıları otomatik yanıtlama özelliğinden bahsedeceğim.

Eğer Skype çok aktif bir şekilde kullanıyorsanız ama işinizden dolayı ya da günün yoğunluğundan dolayı Skype çağrılarını geç fark ediyorsanız Skype çağrılarını otomatik cevaplama özelliği sayesinde bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Skype Gelen Çağrıları Otomatik Yanıtlama İşlemi ;

Skype gelen çağrıları otomatik cevaplamak için aşağıda anlatacağım adımları takip etmeniz yeterli, bu sayede Skype hesabınızda bulunan arkadaşlarınız ve müşteri listenizde ekli olan kullanıcılara otomatik cevaplama yapabilirsiniz.

Araçlar > Seçenekler > Çağrı Ayarları > Gelişmiş Seçenekleri Göster > Gelen Çağrıları Otomatik Yanıtla  bu seçenekleri takip ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer gelen görüntülü aramaları da otomatik olarak cevaplamak istiyorsanız “Bir görüşme yaparken kamera otomatik başlat”  seçeneğini de işaretleyin ve kaydet butonuna basın işleminiz tamamlanmış olacaktır. Çağrı esnasında size bir başka çağrı gelirse bunu da bildirim olarak göreceksiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.