Skype Görüşmelerini Telefona Kaydetme

/ 2 Ocak 2021 / 2.247 / yorumsuz
Skype Görüşmelerini Telefona Kaydetme

Merhabalar, bu yazımızda Skype görüşmelerini telefona nasıl kayıt ederiz, nasıl kaydedilir hakkında bilgi vermeye çalışacağız.
Şu son aylarda içinde yaşadığımız malum sebeplerden dolayı uzaktaki akrabalarımızı, arkadaşlarımızı görüntülü, sesli aramak için birçok alternatif uygulamalardan yararlanmaktayız. Bunlardan biride Skype uygulamasıdır. Ülkenin şu anki durumundan dolayı evden çalışanlar için skype çok güzel bir uygulamadır.

Skype’de Ses Ve Görüntü Kaydetme
Skype video aramaları kaydetmek için oldukça basit yöntem vardır. Bunun için uygulamayı açıyoruz. Skype bir görüşme yapmak için arama yapıyoruz.
Bu arama esnasında ( … ) üç nokta işaretine basıyoruz. Burada bir yazı karşınıza gelecektir. Start Recording ( kaydetmeye başla ) bu butonu kullandığınızda Skype görüşmelerini kaydetmeye başlayabilirsiniz.
Bu kaydetmekle beraber kiminle görüştüğünüzü de tutacaktır. Bu kayıtlar 30 gün süreyle tutulmaktadır. Ayrıca sonradan bilgisayarınıza kaydetme imkânı da sunmaktadır.

Düşünce, öneri ve sorularınız için sizleri yorumlara bekliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.