Skype Grup Konuşma Limiti

/ 3 Ocak 2021 / 2.513 / yorumsuz
Skype Grup Konuşma Limiti

Merhabalar, bu yazımızda Skype grup konuşma üst limiti nedir, kaç kişiyle sınırlıdır? Bununla ilgili son zamanlarda gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Evlere kapandığımız şu aylarda dersleri, toplantıları artık sanal ortamlarda konferans görüşmeler ile götürmekteyiz.

Bunlara aracılık eden programların başında Zoom başta olmak üzere Goto Meeting, Hangouts, Free Conference ve Skype gelmektedir. Bu uygulamalar arasında benimde çok kullandığımız Skype de grup ekleme sayısı, konferansa katılma sayısının kaç kişiyle sınırlı olduğu da akıllara gelmektedir.

Skype Grup Konuşması
Bir anda, aynı anda sohbet etmek için eklenecek kişi sayısı 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu sayı zamanla yeni gelecek güncellemek ile artırılma olanı vardır.

Son zamanda artan talepler nedeniyle birçok yazılım firması destek olma amaçlı olarak bu zorlu süreci atlatmak amaçlı olarak kullanıcı sayısını artırmaktadır. Skype grup konuşması ile ilgili yeni gelişmelerden haberdarolmak için bizi takip etmeyi, düşünce ve önerilerinizi


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.