SKYPE UYGULAMASINA KİŞİ NASIL EKLENİR?

/ 26 Haziran 2020 / 2.838 / yorumsuz
SKYPE UYGULAMASINA KİŞİ NASIL EKLENİR?

Skype uygulaması akıllı telefonlarınızdaki internet bağlantısı sayesinde dünyanın her yerinde bulunan tanıdığınız kişilerle görüntülü konuşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Ancak bu uygulama üzerinde görüntülü görüşmeler yapabilmeniz için Skype hesabınıza kişi yani arkadaş eklemeniz gerekmektedir. Bugün bu yazımızda sizlere Skype üzerinde kişileri nasıl ekleyeceğiniz hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Skype uygulaması üzerinden görüşme yapabilmek için öncelikle görüşme yapacağınız kişinin Skype adresini bulmanız gerekmektedir. Bu adresi bulduktan sonra +1 Kişi yazan yere fareye basaraktan giriniz. Hemen sonra yeni çıkan sekmede görüşme yapmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak o kişiyi ekle seçeneğine basınız. Bu işlem sayesinde artık görüşmek istediğiniz kişi Skype adresine eklenmiş oldu. Dilediğiniz zaman artık bu kişiyi rahatlıkla görüntülü olarak arayabilirsiniz. Bunlara ek olarak eklediğiniz kişiyi rahatlıkla tekrardan silebilirsiniz. Kullanıcıyı silme işlemi için ise silmek istediğiniz kişinin profilini görüntüleyerek kişi listesinden kaldır seçeneğine basmanız yeterli olacaktır. Sizin Skype hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu ile alakalı soru ve görüşlerinizi yorum aracılığı ile bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.