Skype’da kişi avatar resimleri nerede tutuluyor?

/ 1 Ocak 2020 / 559 / yorumsuz
Skype’da kişi avatar resimleri nerede tutuluyor?

Bilgisayarlarımızda kurulu olan Skype kişilerinin avatar resimleri bilgisayar üzerinde nerede depolanmaktadır? Bunu hiç merak ettiniz mi? Ben şahsen merak ettim. 

Skype resimleri ciddi anlamda merak edilen bir konu olup bilgisayarımızda C:\Users\kullanıcıadı\AppData\Roaming\Skype\Pictures  klasörü içerisinde yer almaktadır. Ancak bu resimleri görebilmemiz için bilgisayarınızda gizli dosyaları göster kısmını aktif etmeniz gerekiyor.

Sizlerde gizli dosyaları aktif etmek isterseniz eğer, bilgisayarımda her hangi bir klasöre girip işletim sisteminize göre üst kısımdan düzenle ve gizli dosyaları göster butonuna tıklamanız veya tik koymanız yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.