Skype’de Engellendiğimi Nasıl Öğrenebilirim?

/ 8 Ekim 2019 / 13.921 / yorumsuz
Skype’de Engellendiğimi Nasıl Öğrenebilirim?

Skype anlık mesajlaşma programı olan bir uygulamadır. Peki Skype de engellendiğimizi nasıl anlayabilirsiniz bundan bahsedeceğim.

SKYPE DE ENGELLENDİĞİMİ NASIL ANLARIM

1- Önceden mesajlaştığınız kişinin üzerine geldiğiniz zaman  “bu kullanıcı kendi ayrıntılarını henüz paylaşmadı” yazısını görürseniz muhtemelen ya engellendiniz yada sizi sildi.

2- Skype üzerinden arama yaptığınız zaman eğer engelliyseniz çevrim dışı yazısını ve nedeni bilinmiyor diye bir yazıyla karşılaşabilirsiniz.

3- Karşı tarafa mesaj atın, attığınız zaman hiçbir bildirim görmüyorsanız ya sizi engellemiştir ya da silmiştir.

Yukarıda bahsettiğim ipuçları sayesinde zaten karşı taraf mesaj attığınız zaman ve geri dönüş yapılmadığında bir sorunun olduğu ortaya çıkıyor. Bu sorunlar da ya karşı taraf sizi engellemiş yada arkadaşlık listesinden çıkarmıştır.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.