Skype’de Yazı Boyutu Nasıl Ayarlanır?

/ 1 Ekim 2019 / 1.900 / yorumsuz
Skype’de Yazı Boyutu Nasıl Ayarlanır?

Skype konuşma penceresinde yazı boyutu nasıl ayarlanır sizlere anlatacağım. Eskiden Msn varken Skype pek bilmiyorduk ama şuan Messengerin yerini almaya başladı bile. Böyle olunca da sürekli kendini geliştirmeye başladı.

SKYPE YAZI BÜYÜTME İŞLEMİ

Masaüstü uygulamasını aç > Ayarlar > Mesajlaşma Sekmesi > Metin Boyutu adımlarını takip ederek yapabilirsiniz.

SKYPE YAZI BOYUTU BÜYÜTME İŞLEMİ

Yukarıda anlattığım işlemleri yaptığınızda metin boyutu kısmına tıkladığınız zaman daha küçük, küçük, normal, geniş, daha geniş olarak boyutlar çıkacak karşınıza buradan sohbet penceresi yazı boyutunu ister küçültebilirsiniz isterseniz büyültebilirsiniz.

Skyp te yazı boyutunu değiştirme işlemini anlattık sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.