Smart Switch Mobile SD Karttan Yedek Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

/ 27 Mart 2018 / 5.045 / yorumsuz
Smart Switch Mobile SD Karttan Yedek Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Smart Switch Mobile SD Karttan Yedek Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Samsung tarafından üretilen ve sadece Samsung markalı cihazlarla yüklenen bir uygulama olan Smart Switch Mobile telefonda yer alan tüm verilere erişim imkanı sağlar. Yine aynı şekilde telefonda yer alan video ve resimlerin bilgisayar gibi diğer cihazlara çok daha kolay bir şekilde aktarılmasını sağlayan Smart Switch Mobile uygulaması verilerin yedeklenmesi konusunda da kullanılmaktadır. Peki, Smart Switch Mobile SD karttan geri yükleme nasıl yapılır?

Smart Switch Mobile İle SD Karttan Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

  • Telefonunuzda Smart Switch Mobile uygulaması yoksa ilk olarak bu uygulamayı indirerek işleme başlayın, uygulama varsa uygulamaya giriş yaparak açın.
  • Uygulama ana sayfasının en üst sağ köşesinde yer alan üst üste 3 nokta işaretini tıklayın.
  • Karşınıza gelen seçenekler menüsünden “harici depolama yoluyla aktarım” seçeneğini tercih ederek işleme devam edin.
  • Gelen ekranda “yenile” yazısını tıkladığınız anda ekran bir kere daha yenilenecektir. Yenilenen ekranda geri yükleme yapmak istediğiniz seçenekleri tercih edeceğiniz menü seçeneği yer alır. Bu ekranda yükleme yapmak istediğiniz bölümlerin karşısına tik koyarak yenile tuşuna basın.
  • Yenile tuşuna basmanız ile beraber SD kartta yer alan veri yedekleriniz cep telefonunuza yüklenmeye başlanacaktır. İşlemin tamamlanmasının ardından uygulamayı kapatarak çıkış yapmanız yeterlidir. Bu sayede Smart Switch Mobile kullanarak SD kartınızda yer alan verilerinizi cep telefonunuza kolay bir şekilde yüklemiş olursunuz.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz