Snapchat Anılar Nasıl Temizlenir?

/ 24 Ağustos 2020 / 5.692 / yorumsuz
Snapchat Anılar Nasıl Temizlenir?

Snapchat, sosyal medya uygulamaları arasında sevilen uygulamalardan biridir. Snapchat uygulaması sayesinde efektler verip video paylaşımları gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız paylaşımlar ise 24 saat sonunda silinir. Çektiğiniz videolara filtre, efekt ekledikten sonra isteğe göre anılar kısmına kaydedebilirsiniz. Anılar kısmında olan videolarınızı, resimlerinizi kimse görmez sadece size ait olur. Fakat anılar kısmında bulunan resimleri temizlemek zor görünebilir. Eğer siz de Snapchat anılar kısmını temizlemek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Anılar kısmı Snapchat uygulamasını açıp ekranı aşağıdan yukarı doğru kaydırdığınız zaman karşınıza çıkar. Anıları silmek için ise ilk olarak Anılar kısmına gidin. Silmek istediğiniz videonuza ya da fotoğrafınıza uzun süre dokunun. Sil kısmına tıklayarak anılarda istemediğiniz video ve fotoğrafları bu şekilde silebilirsiniz. Başka bir yöntem ise; Anılar kısmına tekrar gidin. Silmek istediğiniz anlık görüntüye ya da hikayeye dokunun. Sağ üst kısımda yer alan seçenekler simgesine hafifçe vurun. Burada yer alan sil seçeneği sayesinde başarılı bir şekilde silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bazen uzun bir temizlik yapmanız gerekir ve Snapchat uygulamasında bulunan tüm anıları silmek isteyebilirsiniz. Fakat Snapchat tüm anılarınızı tek bir tıklamayla silmenize izin vermez. Ancak toplu bir şekilde silmenin basit bir yolu vardır. Bu yol ise; Anılar’a gidin. Daha sonra sağ üst köşede onay işaretine tıklayın. Silmek istediğiniz video ve fotoğrafları seçin. Alt çubukta bulunan çöp kutusu simgesine dokunun. Onaylayıp toplu bir şekilde silme işlemini anlattığımız yöntemler ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.