Snapchat Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

/ 19 Temmuz 2018 / 8.608 / 1 Yorum
Snapchat Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Snapchat Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Sunduğu pek çok yeni özelliğin anında İnstagram tarafından kopyalanması ile adını duyuran Snapchat uygulaması özellikle de gençler arasında her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Uygulamanın en büyük özelliği ise kullanıcılar tarafından yüklenen video ve resimlerin kendiliğinden otomatik olarak belirli bir sürenin sonunda silinmesi.

Uygulamayı kullanan kişiler Snapchat arkadaş ekleme özelliği ile kendi çevrelerini genişletiyor. Ancak eklediğiniz kişilerin sizi silme imkânı da bulunuyor. Ancak arkadaşınız sizi silerse bu durumu size haber veren bir bildirim almıyorsunuz. Peki, “Snapchat arkadaşımın beni sildiğini nasıl anlarım?” sorusunun yanıtı nedir?

Snapchat’te Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım?

Sosyal medya uygulamaları arasında en popülerler arasında yer alan Snapchat ile kullanıcılar birbirlerine otomatik olarak silinen resimler ve videolar yollayarak paylaşımda bulunuyorlar.

Yine isteyen kullanıcılar 1 gün sonra silinen hikâyeler ekleyerek paylaşımda bulunabiliyorlar. Ancak paylaşılan snapleri görmek için bu kişinin arkadaş listesinde yer almanız gerekiyor. Kullanıcı listenizde olmasına ve eklemiş olmanıza rağmen arkadaşınız sizi silerse paylaşımlarını göremiyorsanız.

Arkadaşınızın sizi silip silmediğini anlamak için;

  • İlk olarak Snapchat uygulamasını açın ve ekranda yukarıda yer alan uygulama logosunu tıklayın,
  • Ardından burada yer alan arkadaşlarım butonuna basın,
  • Açılan ekranda Snapchat arkadaş listesi çıkacaktır. Bu listeden sizi sildiğinden şüphelendiğiniz arkadaşınızın ismini bulun ve ona basın,
  • Gelen ekranda seçtiğiniz arkadaşınızın kullanıcı adının yayımlandığı bir pencere açılacaktır. Bu ekranda sade arkadaşınızın kullanıcı adını görüyor ve snap puanı bilgileri bulunmuyorsa bu durumda arkadaşınız sizi silmiş demektir. Yani snap puanı sizi silip silmediğini gösterir.

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Snapchat Arkadaşımın Beni Sildiğini Nasıl Anlarım? (1 Yorum)

  1. beni bi arkadaşım silmişti puanı yoktu sohbet kısmına girdiğimde arkadaşınız sizi ekleyene kadar mesajlar gönderilmeyecek yazıyordu, şuan snap puanı gözüküyor ama hala aynı yazı var anlam veremedim