Snapchat Başkasının Hikâyesini İndirme

/ 21 Ağustos 2018 / 2.613 / yorumsuz
Snapchat Başkasının Hikâyesini İndirme

Snapchat Başkasının Hikâyesini İndirme

Dünyanın en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alan Snapchat anlık olarak video ve resim paylaşılmasına izin veriliyor. Yapılan paylaşımlar belirli bir süre sonra otomatik olarak siliniyor ve kaydedilmiyor. Ancak takip ettiği kişi tarafından paylaşılan videoları kaydetmek isteyen kişilerde bulunuyor. Peki, Snapchat başkasının hikâyesini indirme olanağı sunuyor mu?

Video Kaydetme Uygulamaları Kullanabilirsiniz

Snapchat tarafından kullanıma sunulan böyle bir özellik ne yazık ki bulunmuyor. Ancak bu yönde yoğun talep bulunduğu için cep telefonu uygulaması üreten yazılım programları devreye girerek farklı pek çok seçenek sunuyor. Bunlardan biride Story Saver uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu uygulama sayesinde karşı tarafa hiçbir şekilde bildirim gitmeden hikâye kaydetmenize olanak sağlanıyor. Bunun için ilk etapta uygulamanın kendisini indirip cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Şu anda bu uygulama sadece Android işletim sistemini kullanan cihazlara indirilebiliyor.

Story Saver Android İndir

İOS İşletim Sistemi İçin SnapBox

Apple tarafından üretilen İOS işletim sistemini kullanan cihazlar için ise bu amaç doğrultusunda kullanabileceğiniz en iyi uygulama kesinlikle SnapBox olarak öne çıkıyor. Uygulama üzerinden Snapchat üzerinden yayımlanan tüm videoların yanı sıra resimlerin de indirilmesine izin veriliyor. Buna ek olarak İOS cihazlarda Snap Crack isimli uygulamada da oldukça iyi bir şekilde kullanılabiliyor. Android cihazlar için Snap Save ve Snapchat Saver tercih edilebilecek diğer alternatif video ve resim indirme uygulamaları arasında yer alıyor.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.