Snapchat grup sohbeti yapma

/ 28 Mart 2019 / 282 / yorumsuz
Snapchat grup sohbeti yapma

Android ve iOS mağazalarında birçok mesajlaşma ve içerik platformu uygulaması yer alıyor. Bu uygulamaların tabii ki hepsini aktif olarak kullanamayız. Tek bir uygulama ile tüm ihtiyaçlarımızı karşılamamız hepimizin tek isteği oluyor. Sizlerde Snapchat kullanıyor ve mesajlaşmayı seviyorsanız. Bu uygulama üzerinde multi yani grup sohbetleri oluşturarak başka bir platform uygulamasına gerek duymayacaksınız. Peki bu grup sohbetleri nasıl oluşturuluyor.

Snapchat’te Grup Sohbeti Yapma

Snapchat’te grup sohbeti ile arkadaşlarınızla toplu sohbet etmek oldukça basit bir işlemdir. Aşağıdaki işlemleri teker teker uygulamanız gerekiyor;

  • İlk olarak Snapchat uygulamasına giriş yapın.
  • Daha sonra arkadaşlar sekmesine dokunun
  • Sağ üst kısımda yer alan “Yeni sohbet ekle” kısmına dokunun
  • Sohbette olmasını istediğiniz isimleri seçin
  • Şimdi ise alt kısımdaki mavi butona dokunun.

Hepsi bu kadar bu işlemlerden sonra grup sohbetleri başlamış olacak.

Snapchat grup sohbetlerinde bilinmesi gerekenler

Snapchat’te grup sohbetlerine başlamadan önce platformunda getirmiş olduğu bazı kısıtlamalar ve özelliklerin olduğunu belirtelim. Snapchat grup sohbetlerinde sizle beraber tam 32 kişi sınırı olduğunu söyleyelim. Yani daha fazla kişi eklemek isterseniz eğer Telegram’ı tercih edebilirsiniz. Telegram’da 100.000 kişi sınırı yer alıyor.

Ayrıca Snapchat grup sohbetleri 24 saat sonra otomatik olarak silinecektir. Bu bakımdan önemli konuşmalarınızı yedeklemeniz de fayda olacaktır. Snapchat’ten başka uygulama tercih etmeyen kişilerin veya tek uygulama isteyenler 32 kişiye dek platformda sohbet edebilir.

Not: Siz dahil 32 kişiyi geçemez!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.