Snapchat Hesabı Nasıl Dondurulur?

/ 22 Ekim 2019 / 697 / yorumsuz
Snapchat Hesabı Nasıl Dondurulur?

Snapchat kullanıyorsanız eğer ve geçici olarak kapatmak istiyorsanız snapchat hesabını dondurabilirsiniz. Bugün sizler bu konu hakkında yardımcı olacağım.

Snapchat bir çok insanın kullandığı bir video paylaşma uygulamasıdır. Snapchat uygulamanızı geçici bir süreliğine dondurmak isteyebilirsiniz. Aşağıda anlatacağım adımları uygularsanız eğer snapchat’nizi dondurmanız mümkün.

Snapchat Hesap Dondurma İşlemi; Snapchat hesabınızı dondurmadan önce şunu belirtelim ki direk hesap dondurma gibi bir işlem yapmanız mümkün değil. Hesap kapatma bölümüne gittiğiniz zaman işlem yaptığınızda bi süre hesabınız kapanmıyor. Bu yüzden dolayı hesap dondurmak için geçici hesap kapatma yapılıyor. Bunu da şu şekilde yapabilirsiniz.

1- accounts.snapchat.com/accounts/delete_account bağlantısını açın ve karşınıza çıkan sayfa sizden Snapchat kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir istenen bilgileri girin ve işleminize devam edin.

2- Bu işlemden sonra hesabınızın dondurulması için sizden izin isteyecektir, işleminizi gerçekleştirmek için izin verin.

3- Karşınıza çıkacak sayfada kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve hesabımı sil butonuna basın.

4- Bu işlem sayesinde Snapchat hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra 30 gün boyunca hesabınıza girmezseniz eğer Snapchat hesabınız tamamen silinecektir, ama giriş yaparsanız da kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

İsterseniz işinizi hiç şansa bırakmayın unutmamak için bir yere not alıp kendinize hatırlatabilirsiniz. Çünkü eğer 29 içinde giriş yapmazsanız otomatikman hesabınız silinecek ve aynı hesabı kullanmaya devam edemeyeceksiniz. Gizlilik ayarlarınıza girip hikaye gizleme, iletişim kurma gibi ayarları yapabilirsiniz, isterseniz bu ayarları profilinizdeki ayarlar bölümünden inceleyebilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.