Snapchat İçin İpuçları

/ 24 Şubat 2021 / 1.012 / yorumsuz
Snapchat İçin İpuçları

Bazı kişiler için snapchat en iyi sosyal medya uygulaması olarak görülüyor. Herkes snapchat’i çok iyi bilip işlevselliğini çok iyi bilirken kimileri de bu özelliklerden bihaber. İşte snapchat için en iyi ipuçları!

Gizli Renklerle Çizim Yapmak
Kendi snap’inizi çizmek ister misiniz? Kullanıcılar bu sayede gözlükler, boynuzlar, sahte bıyıklar, el yazısı metinler vb. şeyler çizer. Snapchat renkleri için renk tekerleğine tıklayabilirsiniz.

Coğrafi Konum Filtreleri
Artık dünyayı dolaştığınızı herkese gösterebilirsiniz. Bunun için snapchat’e girin ve ekranın altındaki konum düğmesine dokunun.

Kendi Çıkartmalarınızı Oluşturun
Snap çektiğiniz alanda makas simgesine dokunarak kendi çıkartmalarınızı yapabilirsiniz. Daha önce bilmiyordunuz değil mi?

Mesajlarınızı Kaydedin
Neredeyse herkes snapchat’i mesajları kaydetmiyor olarak biliyor. Ancak biz size mesajları kaydedebileceğiniz söylüyoruz. Mesajın üzerine dokunun ve ardından ekranınızda üç seçenek gösterene kadar basılı tutun: ‘Sohbette Kaydet’, ‘Kopyala’ veya ‘Anında Yanıt’. Mesajı saklamak için ‘Sohbete Kaydet’i seçin, ardından bu mesajın arka planı gri olacaktır.

Arkadaş Emojilerinizi Güncelleyin
Arkadaşınızın emoji durumunu değiştirmek için;
-Profilinizde sağ üst köşede ayarlara dokunun
-Aşağı kaydırın ve “Emojileri Özelleştir” i arayın
-Değiştirmek istediğiniz emojiye tıklayın ve bunun yerine göstermek istediğiniz emojiye dokunun
İşte bu kadar!

Bu yazılanları uygulayarak snapchat anlarınızı daha eğlenceli yapabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.