Snapchat video sesinizi nasıl değiştirebilirsiniz?

/ 26 Aralık 2018 / 957 / yorumsuz
Snapchat video sesinizi nasıl değiştirebilirsiniz?

 

Snapchat video sesi nasıl değiştirilir?

 

Bazı Snapchat lensleri zaten dahili olarak ses değiştirme işlevine sahiptir, ancak artık herhangi bir video çektikten sonra bir ses filtresi eklemek mümkündür.

1.) Snapchat uygulamasını başlatın. Beyaz bir ızgara görünene kadar yüzünüzde bir parmağınızı ekran üzerinde tutarak ve yakalama düğmesinin sağ tarafındaki kaydırma listesinde bir filtre seçerek normal olarak bir lens seçebilirsiniz. Biri seçili iken veya seçilmeden, bir video Snap(eklenti) kaydetmek için çekim düğmesine basın ve basılı tutun.

2.) Kaydı bitirmek için yakalama düğmesinden çıkın, ardından ekranın sol alt köşesinde yeni bir hoparlör simgesine bakın, normal indirmenin yanında ve hikaye simgelerine ekleyin. İlk denediğinizde, ‘Ses Filtrelerini denemek için dokunun!’ Mesajını görmelisiniz.

 

 

3.) Hoparlör simgesine dokunun ve bir robot, sincap dahil olmak üzere üzerinde birkaç seçenek görünmelidir. Yeni bir ses filtresi denemek için bu simgelerin herhangi birine dokunun.

4.) Ses filtresi seçili iken, mavi gönderme düğmesine dokunarak Snap’i normal şekilde göndermeye devam edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler