Snapchat’te beni kimlerin sildiğini görme

/ 3 Mayıs 2019 / 602 / yorumsuz
Snapchat’te beni kimlerin sildiğini görme

Önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi efektleri sayesinde Snapchat uygulaması popülerliğini koruyor. Bu yazımızda ise Snapchat’te sizi silenleri nasıl anlayacağınızdan bahsedeceğiz. Sizi takipten çıkaranlar, engelleyenler ya da silenlerin kim olduğunu öğrenmek sadece Snapchat uygulaması için değil aynı zamanda Facebook, Twitter, Instagram gibi popüler sosyal medya uygulamalarında her zaman merak konusu olmuştur.

Bu yazımızda Snapchat uygulamasında sizi silen kişileri nasıl anlayacağınız konusunda küçük tüyolar vererek takipten çıkarıldığınız kişileri anlamanızı sağlayacağız. Belli bir kişinin uzun süre snap atmaması sizde şüphe uyandırabilir. Akıllara gelen ilk sorular beni takipten çıkardı mı? Arkadaşlık listesinden sildi mi?

Snapchat’te Beni Kimler Takipten Çıkardı?

Siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız vereceğimiz ufak tüyolar sayesinde bu sorunun cevabına rahatlıkla ulaşacaksınız. Aşağıda yer alan küçük ipuçlarını takip ederek sizi silen kişilere ulaşabilirsiniz.

Listenizde toplu bir şekilde sizi kimlerin sildiğini anlayamazsınız. Ancak uzun süredir arkadaşınız paylaşım yapmıyorsa ya da sizin paylaştığınız Snapleri görmüyorsa o kişiyi belirleyebilirsiniz. Örnek olarak Harun adından Snapchat’te arkadaşınız var ve belli bir süre sonra yaptığınız paylaşımları görmüyor, sizde o kişinin paylaşımlarını görmüyorsanız arkadaşlıktan çıkarmış olabilir.

İlk olarak beni kimler engelledi sorusunun ipucunu verelim. Sizi engelleyen kişinin adını yazıp profiline girdiğiniz zaman o kişinin profilinde yer alan puanı göremezsiniz. Kısaca sizi engelleyen, takipten çıkaran kişilerin profillerinin yan tarafında puanlama sistemi yer almaz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.