Snapchat’te Boomerang Oluşturma

/ 4 Mart 2021 / 3.484 / yorumsuz
Snapchat’te Boomerang Oluşturma

Snapchat neden sürekli popüler olan uygulamalar arasında? Çünkü yapılan her yeni güncelleme ile kullanıcıları memnun etmekte. Son zamanlarda trend olan şey ise snapchat bounce.
Snapchat bounce ile, bir nevi instagram boomerang videosu çekmiş oluyorsunuz.

snapchat bounce ile ilgili görsel sonucu

Snapchat Bounce Nasıl Kullanılır?
Bu özelliği kullanabilmek için güncellemelerin en son halinde olması gerekiyor.
-İPhone’unuzda App Store’u açın.
-Güncellemelere gidin.
-Güncelle düğmesine basın ve hepsinin güncellenmesini bekleyin.
-Snapchat’i açın ve bir video kaydedin.
-Kayıttan sonra döngü sekmesine dokunun.
-Daha sonra bounce’unuzu paylaşın.
Bu özellik android’de de kullanılır ancak özelliğin hepsi maalesef ki android cihazlarda kullanılamıyor. Eğer sınırsız bir bounce videosu istiyorsanız, videoyu kaydetmeden önce ‘limitless’ yazısına basmanız gerekir. Videonuzu çektikten sonra dilerseniz ‘T’ yazısına tıklayarak metinler ekleyebilirsiniz. Özelliklerin tümünü android için beklemek bizi hüsrana uğratabilir ancak başka bir boomerang videonuzu snapchat’e ekleyip paylaşabilirsiniz. videonuzun tekrar oynatılması için yukarıdaki adımları uygulamanız istediğiniz yapmak için yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz