Snapchat’te Eski Snap’ler Nasıl Görüntülenir?

/ 20 Mayıs 2020 / 5.982 / yorumsuz
Snapchat’te Eski Snap’ler Nasıl Görüntülenir?

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat sayesinde farklı filtreler deneyebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde yer alan farklı özellikler sayesinde eğlenebiliyorsunuz. Bazen size ait olan ya da başkasının paylaştığı anılara göz atmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda da SnapChat uygulamasında eski snapleri nasıl görüntüleyeceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Eski snaplerinizi kurtarabilmenin iki yolu bulunmaktadır. SaveStory adında olan uygulama sayesinde ekran görüntüsü alma kısıtlamanız olmadan fotoğraf ve videoları yakalayabilirsiniz. Snapchat uygulamasında eski görüntülerinizi görüntülemek için uygulamaya girin. Kamera açıldıktan sonra ekranı aşağıdan yukarıya doğru kaydırın. Bu alan üzerinden eski snaplerinizi görüntülemiş olursunuz. Ayrıca iPhone cihazınıza yükleyeceğiniz UltData programı sayesinde eski snaplerinizi yükleyebilirsiniz. Depolama alanında sıkıntı yaşıyorsanız eski snaplerinizi yüklemek için UltData programı size yardımcı olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz