Snapchat’te Eski Snap’leri Görüntüleme

/ 21 Mayıs 2021 / 4.916 / yorumsuz
Snapchat’te Eski Snap’leri Görüntüleme

Eski attığımız snapleri tekrar görmek, ya da birilerinin attıkları snapleri belli bir süre sonra tekrar görmek isteyebiliriz. Bunun için birçoğumuzun aklında bu snapları nasıl kaydedeceğimizi düşünenler var. Bu yazımızda bunları ele alacağız.

Snapchat yeni hikaye modunu tanıttı! - ShiftDelete.Net

Bu konuda size önereceğimiz şey, Savestory’dir. Bu uygulama hikayeleri kaydetmek için snapchat hesap girişi istemez. Ve bu uygulama android’e özeldir. iPhone’larda ise zaten ekran kaydetme özelliği telefonunun işletim sisteminde mevcut olduğu için onlara özel bir uygulama tavsiyesinde bulunmadık. Eğer android cihaz kullanıyorsanız ve eski snaplerinizi görüntüleyemiyorsanız, cihazınızı USB ile bilgisayara bağlayın ve sürücüyü açın. En üstte listelenen Android klasöründe bulunan “Veri” klasörünü bulacaksınız . Veri klasörü, tüm uygulamalarınız için önbellek verilerini içerir. “Com.snapchat.android” etiketli klasörün içinde bir önbellek klasörü olmalıdır. Bu önbellek klasörünün içinde, ” Received_image_snaps ” etiketli başka bir klasör daha bulacaksınız. Burada tüm önbelleğe alınan yeni-eski tüm snaplerinizi bulabilirsiniz.

Snapchat'ten hikayeler için yeni bir özellik! - ShiftDelete.Net

Eğer İOS kullanıcısıysanız, sizin imdadınıza UltData programı yetişiyor. Bunu yükledikten sonra karşınıza üç seçenek çıkacaktır. iOS Aygıtından Kurtar, iTunes yedekleme dosyasından kurtar ve iCloud yedekleme dosyasından kurtar. İstediğinizi seçtikten sonra taramayı başlat deyin ve kurtarılan dosyala snaplarinizi bulana kadar göz atın. Bulduğunuz snap’i kaydetmek için ise kurtar’ı seçin. Aynı zamanda snapchat’te verilerinizi indirebilirsiniz. Bunun için ayarlara girin ve verilerim yazan yere basın. Orada isteği gönder seçeneğine tıklayın ve bir e-posta alacaksınız. İndirme konumuna gitmek için üzerine tıklayın. Son olarak, indirme bağlantısına tıklayın. Bunların dışında ise çektiğiniz snapleri anılarınıza kaydedebilir, daha sonradan görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra isterseniz anılarınızdaki snapleri tekrar hikaye olarak atabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz