SnapChat’te Hızlı Çekim Yapma

/ 28 Mayıs 2019 / 558 / yorumsuz
SnapChat’te Hızlı Çekim Yapma

Bu yazımızda sizlere Snapchat lenses özelliği ve çektiğiniz videoları hızlı çekim olarak nasıl uygulayacağınızdan bahsedeceğiz. Daha önce olan yazımızda tersten oynatma videolarından bahsetmiştik. Bu yazımızda ise SnapChat uygulaması üzerinden çektiğiniz videoları nasıl hızlandıracağınızdan bahsedeceğiz.

Videoları hızlandırarak daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz videoları salyangoz özelliği ile yavaşlatabilirsiniz. Tavşan modu sayesinde de çektiğiniz videoyu hızlandırabilirsiniz. SnapChat’te çekmiş olduğunuz videoları hızlandırmak için çekmiş olduğunuz videoyu soldan sağa doğru kaydırarak istediğiniz modu seçebilirsiniz. Soldan sağa doğru kaydırdığınız zaman tavşan modu yani çekmiş olduğunuz video hızlı moda geçecektir.

SnapChat uygulamasında çekmiş olduğunuz videoları istediğiniz moda göre ayarlayabilirsiniz. İsteğe göre hızlandırma, yavaşlatma, ağır çekim gibi özellikleri uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda videolarınızı ters oynatma uygulaması sayesinde geri sayım işlemi videonuza uygulanacaktır. SnapChat hikayenizde çekmiş olduğunuz videoları paylaşabilirsiniz. Sadece SnapChat uygulamasında değil Facebook ve Instagram uygulamanız üzerinden de videonuzu paylaşabilirsiniz. Ağır çekim, hızlı çekim ya da tersten videolar sayesinde çekmiş olduğunuz videolar daha da keyifli bir hal alacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.