SnapChat’te Yer Alan Fotoğrafları Kim Görür?

/ 12 Haziran 2019 / 1.538 / yorumsuz
SnapChat’te Yer Alan Fotoğrafları Kim Görür?

Bu yazımızda SnapChat uygulamasını yeni kullanmaya başlayanlar için fotoğraflarınızı kimlerin görebileceğinden bahsedeceğiz. Popüler olan SnapChat uygulaması sayesinde her gün farklı fotoğraflar ve videolar çekiyoruz. Aynı zamanda çektiğimiz fotoğraf ve videoları paylaşıma açıyoruz.

SnapChat uygulamasını yükledikten sonra kişi ekleme uygulamasını aktif hale getirin. Bu durum sayesinde SnapChat kullanıcıların kişiler listesi karşınıza çıkacaktır. Bu alandan yeni arkadaş ya da eklemek istediğiniz arkadaşlarınızın kullanıcı adını girerek ekleyebilirsiniz.

Ancak arkadaş eklerken kullanıcı adını girerek eklemenize gerek yok eğer o arkadaşınız yanınızda ise üst kısımda kullanıcı adını açacak ve siz de kameranıza kullanıcı adını basılı tutarsanız o kişi arkadaş olarak otomatik eklenecektir.

Merak edilen sorumuzu cevaplayacak olursak, çekmiş olduğunuz fotoğrafları özelden arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Fakat tüm arkadaşlarınızın görmesini istiyorsanız, ‘hikâyeme ekle’ alanını atmanız etmeniz yeterli olacaktır. 24 saat süre sınırlaması ile paylaşmış olduğunuz fotoğraf ya da videolarınızı arkadaşlarınız görecektir. Aynı zamanda alt kısımda kimlerin izlediğini görebileceksiniz. Bu durum sayesinde fotoğraf ya da videolarınızı kimlerin görebileceğini siz seçebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.