Sony Xperia 1 ll Format Nasıl Atılır?

/ 11 Kasım 2020 / 5.714 / yorumsuz
Sony Xperia 1 ll Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu konumuzda Sony Xperia 1 ll format atma işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Sony Xperia 1 ll sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önbilgi aktardıktan sonra konumuz olan Sony Xperia 1 ll formatlama işleminin nasıl yapıldığına dair bilgimizi vereceğiz.

Sony Xperia 1 ll format nasıl atılır | Sistem ve Ağ Uzmanlığı - Adem OCUT

Telefonlara ve bilgisayarlara genel olarak virüslerin bulaşması, donması, takılması, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde genel olarak telefonların içindeki tüm bilgiler silinmektedir. Sony Xperia 1 ll hard reset atma işlemi öncesinde mutlaka telefonların yedeğini alınız.

Sony Xperia 1 ll fabrika ayarına sıfırlama işlemi için telefonun içindeki menüleri kullanarak cihazı sıfırlayacağız.
>Menü
>Ayarlar
>Gizlilik
>Fabrika verilerine sıfırla
>Telefonu sıfırla
>Herşeyi sil
Yukarıda adımlarla Sony Xperia 1 ll fabrika ayarına geri döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sırasında telefonun hafıza kartını da silmek istiyorsanız SD kartı sil kutusunu işaretleyin. Böylece telefonun içindeki verileri silerken hafıza kartını da silecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular