Sony Xperia 10 Format Atma Ve Sıfırlama

/ 7 Mart 2021 / 846 / yorumsuz
Sony Xperia 10 Format Atma Ve Sıfırlama

Cihazlarımız donduğunda. sistemsel hata verdiğinde ya da ikinci el olarak satmak istediğimizde sıfırlama ve format atma işlemlerini gerçekleştirmek zorunda kalırız. Biz size bu yazımızda Sony Xperia 10 cihazına format atma ve sıfırlama işlemini anlatacağız.
Hatırlatmamız gerekiyor ki bu işlemleri yapmadan önce telefondaki verilerin yedeğini alın ve şarjınızın yeterli seviyede hatta şarjda olduğundan emin olun.

Sony Xperia 10 Format Atma
Bunu telefonun menüsünü kullanarak yapacağız.
-Menü
-Ayarlar
-Gizlilik
-Fabrika verilerine sıfırla
-SD kart onay
-Telefonu sıfırla
-Herşeyi sil

Sony Xperia 10 Sıfırlama
https://www.sony.com.tr/electronics/support adresinden indireceğiniz program ile sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.
Bu yazımızda sizlere Sony Xperia 10 cihazına format atma ve cihazı sıfırlama işlemleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.