Sony Xperia XA2 Ultra İçin Yeni Sızıntı Yaşandı

/ 3 Ocak 2018 / 683 / yorumsuz
Sony Xperia XA2 Ultra İçin Yeni Sızıntı Yaşandı

Sony Xperia XA2 Ultra İçin Yeni Sızıntı Yaşandı

Akıllı telefon sektörünün önemli markalarından biri olan Sony tarafından geliştirilen son amiral model olan Sony Xperia XA2 Ultra için yeni bir bilgi sızıntısı daha meydana geldi. Cep telefonu kullanırken tercihini büyük ekranlı cihazlardan yana yapan kişilere hitap eden model teknik özellikler açısından kullanıcıları şimdilik tatmin edici pek çok detaya ev sahipliği yapıyor.

Teknik Özellikleri İle Sony Xperia XA2 Ultra

Serinin bir önceki üyesi olan Sony Xperia XA1 Ultra modelinde yaşanan sorunlar nedeni ile Sony oldukça sıkıntılı bir süreç yaşamış ve çok sayıda eleştirinin hedefi haline gelmişti. Bu nedenle Sony Xperia XA2 Ultra modeli marka için büyük bir öneme sahip bulunuyor.

Tasarım açısından karşılaştırıldığında bir önceki modelden farklı olarak ön tarafta çift kamera ve parmak izi tarayıcısının bulunması dikkat çekiyor. Full HD çözünürlüğe sahip olan 6 inç büyüklüğündeki ekranı, yonga seti olarak  Qualcomm Snapdragon 630 kullanılması, Micro SD kart desteği sunulması, 64 GB ROM ve 4GB RAM bulunması, arka kamerada 23 MP kamera çözünürlüğünün kullanıma sunulması cihazın en büyük artı teknik özellikleri ile öne çıkıyor.

Beklentileri Tamamen Karşılayacak

Android 8.0 işletim sistemi ile raflardaki yerini alması beklenen cihaz beklentileri karşılayacak gibi görünüyor. Sony yeni amiral gemisinin tanıtımını 9 Ocak tarihinde başlayarak 12 Ocak tarihinde sona erecek olan CES 2018 organizasyonu içerisinde gerçekleştirmesi bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.