Sosyal Medya Paylaşım Tasarım Programı Arayanlara “Placid.app”

/ 25 Temmuz 2018 / 1.637 / yorumsuz
Sosyal Medya Paylaşım Tasarım Programı Arayanlara “Placid.app”

Sosyal Medya Paylaşım Tasarım Programı Arayanlara “Placid.app”

Sosyal medya her geçen gün hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmaya devam ederken ticari faaliyetler içinde muhteşem bir mecra olmayı sürdürüyor. Özellikle de KOBİ’ler için sosyal medya kullanımı pazarladıkları ya da ürettikleri ürün ve hizmetleri sunmaları için harika bir pazarlama imkanı sunuyor.

Bu nedenle KOBİ’lerin sosyal medya kullanım oranları da her geçen gün artıyor. Ancak sosyal medyada yayımlanan her paylaşıma özel bir görsel hazırlanması zamanla büyük bir sorun haline geliyor. Bunun için yazılım firmaları yeni sosyal medya tasarım programı araçları üretiyor. Bunlardan biride Placid.app olarak öne çıkıyor.

Placid.App Nedir?

Tamamen sosyal medya paylaşımları için özel olarak hazırlanmış özel bir sosyal medya paylaşım tasarım programıdır. Bu program içerisinde 40’a yakın paylaşıma hazır taslak bulunur. Programı kullanan KOBİ’ler bu taslakları kendilerine uygun olarak hazırlayarak kaydeder ve sosyal medya paylaşımı yapacağı zaman taslağın kodunu paylaşarak çok daha kolay bir şekilde paylaşım gerçekleştirmiş olur.

Placid.App Nasıl Kullanılır?

Placid sayesinde hem Twitter hem de Facebook üzerinden paylaşım yapmanıza olanak sağlanırken bu paylaşımları kaydedilen taslaklar üzerinden çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Kaydedilen taslakların farklı boyutlarına erişmenize izin verilirken paylaşım yaparken sadece metin düzenlemeleri yapmanız ya da isterseniz kendi görsellerinizi yüklemeniz yeterlidir. Şu anda uygulamanın eleştirilen tek yönü ise sosyal medya tasarım örnekleri açısından biraz taslak sayısının az olması. Ancak uygulama beta sürümü ve geliştirilmeye devam ediliyor.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.