Spider-Man PS4’te Infinity War Iron Spider takımının kilidi nasıl açılır?

/ 28 Kasım 2018 / 886 / yorumsuz
Spider-Man PS4’te Infinity War Iron Spider takımının kilidi nasıl açılır?

 

Infinity War Iron Spider takımının kilidi nasıl açılır?

 

Marvel‘in Örümcek Adamı , bir çizgi roman hayranının rüyasıdır. Oyuna başladığınız gibi Örümcek modu’nu açabiliyorsunuz. Spider-Man‘ın çizgi roman geçmişinden çizilmiş, alternatif zaman çizelgelerine, farklı karakterlere ve geçici güç setlerine atıfta bulunan bazı derin kesintiler var. Birçok kişi için en heyecan verici olan şey, iki takımın, en son MCU filmlerinden direkt olarak çekilişidir. Bunlar arasında, ön sipariş bonuslardan biri olan Avengers: Infinity War’un yüksek teknolojili Iron Spider takımı da var oyunda.

Birçok insanın oyunda çok fazla zaman harcamasına gerek kalmaz. Örümcek Adam’ın Homecoming ve Kaptan Amerika: Civil War oyunundan Stark Suit oyun olarak bilinir. Sadece 10. seviyenin kilidini açar.

Fakat, bir ön siparişin yararı olmadan Demir Örümcek takımının kilidini açmak için bir yol olup olmadığını merak ediyorsanız, endişelenmeyin(var). İyi haber, oyunun takımların çoğuyla aynı şekilde almanız, oraya ulaşmak için biraz daha uzun zaman süreceğidir.

 

 

 

Sonsuzluk Savaşı Demir Örümcek takımının, oyunun seviye belirleme sistemi üzerinden yarıdan fazla 31. kilidini açar ve oraya vardığınızda menünün ‘Takımlar’ bölümünde otomatik olarak görünecektir.

Yine de satın almak için jeton kullanmanız gerekecek ve maliyeti oldukça kazık olacak. Üç temel jeton ve üç tane de belirteç ile birlikte dört suç jetona ihtiyacınız olacak, böylece bazı düşman üslerine çarpmaya ve meydan okumaya başlayacaksınız.

Oyun kıyafetlerinin çoğunda olduğu gibi, özel bir takım elbise gücü ile geliyor ve umarız, bu durumda takımın sırtındaki dört robot kolunu harekete geçirir. Bu ‘Demir Silah’ yeteneği saldırıya ekstra güç katıyor, böylece kalkanlara çarpmayı ve aynı zamanda birden fazla düşmana çarpmayı da kolaylaştırıyor. Kullanışlı bir durum.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler