Spotify’de Olan Şarkıları Instagram Hikayesinde Nasıl Paylaşabilirim?

/ 7 Eylül 2019 / 845 / yorumsuz
Spotify’de Olan Şarkıları Instagram Hikayesinde Nasıl Paylaşabilirim?

Bugün ki konumuz Spotitft online müzik platformunda çalan müzikleri Instagram hikayesine nasıl aktaracağız bundan bahsedeceğim.

Öncelikle Spotift nedir bundan bahsedelim bilmeyen ya da hiç duymamış arkadaşlarımız olabilir, sonrasında ise Spotift şarkılarını instagram hikayesinde nasıl paylaşabiliriz ondan bahsedeceğim. Spotify dünya çapında milyonlarca şarkıyı içinde barındıran ve bizim bu içeriklere anında ulaşabileceğimiz dijital müzik, podcast ve video aktarma servisidir. https://support.spotify.com/tr/using_spotify/the_basics/what-is-spotify/ bu adresden daha ayrıntılı olarak erişebilirsiniz.

Spotify’de dinlediğiniz müzikleri hoşunuza giden şarkıları en çok kullanılan uygulamalardan biri olan ınstgram stories yani hikaye bölümünde paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek ıntagramınızın hikaye bölümünde paylaşabilirsiniz.

  • Spotify hesabınıza giriş yapın.
  • Sevdiğiniz, dinlediğiniz müziği açalım.
  • Son güncelleme ile instagram hikayeleri görünecektir.
  • Burayı açalım.
  • Düzenleme ve instagram hikayesine eklemek için sizi bu sayfaya yönlendirecektir.
  • Gerekli düzenlemeleri sağladıktan sonra paylaşabilirsiniz.

Instagram hikayesi gibi 24 saat kalıcılığını koruyacaktır sonrasında ise silinecektir. Instagrama spotify hikayeyi bu şekilde ekleyebilirsiniz. Bugün sizlere spotify ınstagram hikaye nasıl paylaşılır bundan bahsettik. Eğer aklınıza takılan sorularınız var ise yorum kısmına yazabilirsiniz görüşlerinizde yorum kısmına bildirebilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.