Spotify’den WhatsApp’a müzik gönderme

/ 6 Mart 2019 / 584 / yorumsuz
Spotify’den WhatsApp’a müzik gönderme

Bugün sizlere spotify’de dinlemiş olduğunuz müzikleri nasıl WhatsApp’ta paylaşa bileceğinizi anlatacağız. Çok fazla merak edilen işte o konu…

Sizleridne bildiği gibi spotify müzik akış servisi ile ücretsiz bir şekilde müzik dinleme fırsatına sahibiz. Akıllı telefonlarda indirilmiş olan bu uygulama sayesinde ister Android ister iOS platformuna sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak dinlemiş olduğunuz şarkılarınızı telefonlarınız da yer alan WhatsApp uygulaması üzerinden paylaşım yapabilir ve sevdiklerinizi gönderebilirsiniz.

Bu konuda şimdi size Spotify müziklerini nasıl WhatsApp’ta paylaşabileceksiniz onu anlatacağız.

Spotify, WhatsApp şarkı paylaşma

Spotify‘da dinlediğiniz müzik hoşunuza gitti ve bir arkadaşınıza göndermek istiyorsanız eğer, bunu WhatsApp üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Açık konuşmak gerekirse bu konuda sadece WhatsApp değil, sms, Messenger, Facebook, Twitter gibi birçok platformda Spotify şarkılarınızı paylaşabilirsiniz. Peki nasıl paylaşabiliriz? İşte paylaşım rehberi…

  • İlk olarak Spotify uygulamasını açın,
  • Daha sonra beğendiğiniz veya dinlediğiniz bir şarkıyı paylaşmak istiyorsanız şarkının sağında yer alan üç noktaya basın.
  • “Paylaş” butonuna dokunun ve bir platform seçin.
  • WhatsApp uygulamasını seçin.
  • Bu kısımdan göndermek istediğiniz kişiyi seçin.
  • Gönder diyin ve Spotify’da dinlediğiniz şarkının linki arkadaşınıza gönderilsin.

Yukarıdaki işlemlerden sonra karşıdaki kişiye link gönderilecek ve Spotify o kişide de yüklüyse direk müzik açılacak. Ancak yüklü değilse, kurulması istenilecek.

Sizlerinde bu konu ve buna benzer merak ettiğiniz sorular varsa yorum kısmından bizlere ulaşabilir ve sorabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.