Şu Anda En Yeni Samsung Telefon Nedir?

/ 25 Temmuz 2020 / 9.760 / yorumsuz
Şu Anda En Yeni Samsung Telefon Nedir?

Samsung markasının günümüzde büyük ilgi ile karşılanan telefonları mevcuttur. İçerisinde bir çok özellik barındıran Samsung markasına ait telefonlar Apple markasına ait olan iPhonelere rakip olmuş durumdadır.

Samsung markasının en yeni akıllı cihazlarına baktığımız zaman karşımıza ilk çıkan seri Galaxy S serisidir. Son dönemlerde Samsung markasına baktığımız zaman Galaxy S20, S20 Ultra 5G’yi piyasaya sürdüğünü söylemek doğru olacaktır. Çıkan bu akıllı cihazlar neredeyse teknolojik tüm özellikleri içinde barındırmaktadır. Bu özelliklere baktığımız zaman diğer Samsung akıllı cihazlarına göre daha iyi işletim sistemi, daha iyi kamera çözünürlüğü gibi özellikler barındırdığını söyleyebiliriz.


Samsung Galaxy S20 serisi karşımıza Kozmik Gri, Bulut Mavisi ve Bulut Pembesi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Ekran büyüklüğü karşımıza bu cihazlarda en küçük 6.2 inç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu akıllı cihazın kamera özelliklerine baktığımız zaman ise 30X Zoom özelliğine sahip 64 MP yüksek çözünürlüğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. 12 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan Samsung Galaxy S20 serisine ait bu telefon için günümüzün teknoloji devi diyebiliriz. Eğer sizlerde teknolojik özelliklerle yakından ilgileniyorsanız bu akıllı cihazı almanızı şiddetle sizlere tavsiye ederiz. Bu yazımızda sizlere Samsung’un en son çıkan telefonu hakkında bilgi verdik. Bu konu ile alakalı soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.