Surface Phone 5 Katlanan Cep Telefonu Büyük İlgi Çekecek

/ 14 Temmuz 2018 / 687 / yorumsuz
Surface Phone 5 Katlanan Cep Telefonu Büyük İlgi Çekecek

Surface Phone 5 Farklı Kullanım Şekli İle Gelecek!

Microsoft tarafından geliştirilen ve bir belirip bir kaybolan yapısı ile hala büyük bir gizem perdesi altında kalmayı başaran Surface Phone için yeni haberler geldi. Gelen yeni haberler telefonun çok kısa bir sürede piyasaya çıkacağına işaret ederken Microsoft üssünde cihaz hakkında hummalı bir çalışma süreci yönetildiğini gösteren yeni raporlar ortaya çıktı.

Katlanan Cep Telefonu Büyük İlgi Çekecek

Ne yazık ki Microsoft cihaz hakkında hala net açıklamalarda bulunmadığı için ortaya atılan tüm bilgiler birer iddia olmaktan ileriye gidemiyor. İlk olarak katlanabilir yapısı için gerçekleştirilen patent başvurusu ile ortaya çıkan Surface Phone modeli daha sonra Andromeda kod adı ile yeniden teknoloji tutkunlarının gündemine taşınmıştı. Yeni ortaya çıkarılan son rapora göre ise telefon tam 5 farklı şekilde kullanılabilecek.

Esnek Cep Telefonu Olacak!

Son yıllarda kullanımı her geçen gün artan esnek dizüstü bilgisayarları kendisine örnek alan Surface Phone modelinde cihaz 5 farklı şekilde kullanılabilecek. Bu sayede yeni cep telefonu ilk esnek cep telefonu olarak tarihe geçecek. Üzerinde çalışılan teknoloji hayata başarılı bir şekilde geçirilebilirse artık akıllı cep telefonu sahipleri hiçbir şekilde dizüstü bilgisayarlarına ihtiyaç duymayacak. Surface Phone modeli kapalı, içbükey, düz, dışbükey ve full olmak üzere cep telefonlarını 5 farklı şekilde isteklerine uygun olarak kullanabilecek. Yine modelde Snapdragon 1000 işlemcisi kullanılacağı da gelen bilgiler arasında bulunuyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.