Swarm’da Arkadaşları Gizleme İşlemi 2019

/ 22 Haziran 2019 / 1.517 / yorumsuz
Swarm’da Arkadaşları Gizleme İşlemi 2019

Bu yazımızda en çok merak eden konulardan biri olan Swarm’da arkadaş gizleme konusunda kullanıcılarımıza bilgi vereceğiz. Swarm uygulamasını kullanan bir kullanıcı sizin profilinizde yer alan arkadaş listesini görebilir. Bu durumu yani Swarm’da yer alan arkadaşlarınızı gizlemek için bir ayar yoktur. Bu uygulamada böyle bir özellik yoktur ve ilerleyen dönemlerde gelip gelmeyeceği meçhuldür. Swarm tarafından bu konuda yapılan açıklama aşağıda yer almaktadır.

Your list of friends is visible to the public.  We recommend that all people on Swarm be selective when adding friends

Bu açıklamada; arkadaş listeniz herkese açık olacağı için arkadaş seçerken Swarm’daki kişilerin seçim konusunda seçici olmalarını öneririz. Şeklinde bir bilgi yer almaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.