Swarm’da En Fazla Altın Veren Mekânlar

/ 25 Haziran 2019 / 941 / yorumsuz
Swarm’da En Fazla Altın Veren Mekânlar

Swarm uygulaması, daha çok kullanıcı arttırmak adına yer bildirimi yaptığımız zaman, mekana göre coin veriyor. Yani para ya da puan veren bu özellik sayesinde yapmış olduğunuz yer bildirimlerine göre sıralamaya giriyorsunuz. 1 hafta içerisinde yapmış olduğunuz bildirimlere göre dereceye girmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca x mekânında en çok bildirimi siz yaparsanız o mekanda en çok yer alan listesine girmiş olursunuz.

Merak edilen soru olan Swarm’da en fazla altın verilen mekânları merak edecek olursanız, bu konu hakkında kesin bir bilgi veremeyiz. Çünkü bazen gitmiş olduğunuz mekanlar 3 altın verebilir bazen de 30. Bu konu hakkında kesin ve net bir bilgi yer almamaktadır. Bazen gün içerisinde gittiğiniz ya da iki-üç gün içerisinde gittiğiniz mekanlar size az coin verebilir.

Farklı mekanlar ise size fazla coin verebilir. Bu konu hakkında tam bir ölçü yoktur ve yapmış olduğunuz check-inlere göre bu durum değişiklik gösterebilir. Haftanın birincisi olmak için ise ne kadar çok mekana giderseniz daha doğrusu ne kadar çok check-in yaparsanız o kadar çok dereceye girme şansınız vardır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.