Swarm’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

/ 27 Haziran 2019 / 2.169 / 1 Yorum
Swarm’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Swarm uygulamasını kullanıyorsanız, bir arkadaşınız tarafından engellendiğinizi düşünüyorsanız ve engellendiğinizi anlayamıyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Bu tarz sorunlar aslında kafa karıştırıcı sorunlardır çünkü engellendiğinizi ya da karşı tarafın hesabını kapatıp kapatmadığını çözemeyiz. Ancak vereceğimiz ufak ipuçları sayesinde engellenip engellenmediğinizi anlayacaksınız.

Swarm ilk zamanlar daha da farklıydı, şimdi kendini daha da çok geliştiren uygulama, arkadaş ekleme dışında mesajlaşma özelliğini de kullanıcılara sundu. Mesajlaşma özelliği ardından Swarm uygulamasına birçok kullanıcı katıldı. Swarm uygulamasına bu özellik devreye girince istenmeyen mesajlar da ortaya çıktı, durum bu şekilde olunca yani rahatsız edici mesajlar gelince engelleme devreye girmektedir.

Karşı taraftan engellendiğinizi anlamak için, ilk olarak sizi engellediğini düşündüğünüz kişinin profiline bakın. Eğer profil fotoğrafı yer almıyorsa o kişiye mesaj atamazsınız. Daha önceden sizi engellendiğini düşündüğünüz kişiyle mesajlaştıysanız, mesaj alanına girin ve o kişiyle mesajlarınızı kontrol edin. Çünkü sizi engelleyen kişinin mesaj alanında konuşmaları yer almaz. Aynı zamanda o kişiye arkadaşlık isteği gönderemezsiniz. Yukarıda yazılı olan maddeler uyuyorsa büyük ihtimalle karşı taraftaki kişi sizi engellemiş demektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Swarm’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım? (1 Yorum)

  1. Merhaba,
    Kişi benim engellediğim kişilerin arasında olmamasına rağmen o kişinin profiline geldiğimde engelli gözüküyor. Engeli kaldır dedikten sonra kalkıyor ama tekrar girdiğimde bu kişi yine engelli gözüküyor sorun ne olabilir.