Swarm’da Liderlik Sıralaması

/ 21 Haziran 2019 / 1.139 / yorumsuz
Swarm’da Liderlik Sıralaması

Bu yazımızda Swarm’da yer alan liderlik sıralaması hakkında bilgi vereceğiz. Swarm tarafından Majorluk sisteminin getirilmesi üzerine para yani coin kazanarak hafta içerisinde liderlik sıralamasına oturabiliyorsunuz. Swarm’da yer alan arkadaşların arasında bir hafta içerisinde en çok coin alan kişi birinci olarak listeye oturuyor.

Peki nasıl coin kazanabilirim? Coin yani para kazanmak için check-in yapmanız gerekiyor. O hafta içerisinde en çok yer bildirimi yapan kişiler listede sıralanacaktır ve diğer hafta bu liste check-in sayısına göre değişecektir.

Liderlik sıralamasını ise uygulamayı açtığınız zaman Jewel (elmas) butonuna tıkladığınız zaman kaçıncı sırada olduğunuzu ve liderlik sırasında kimin olduğunu bu alandan görebilirsiniz. En çok yer bildirimini siz yaparsanız arkadaşlarınızın önüne geçerek o haftanın lideri siz olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.