Tango’da Takip ve Takipçileri Göremiyorum Sorunu

/ 18 Haziran 2019 / 828 / yorumsuz
Tango’da Takip ve Takipçileri Göremiyorum Sorunu

Tango uygulaması uzun süredir hayatımızda yer alıyor ve popülerliğini yitirmiyor. Aynı zamanda gün geçtikçe kendisini daha da fazla yeniliyor. Tango uygulaması ilk çıktığı zaman görüntülü arama, sesli arama, text mesaj gönderimi olarak kullanılıyordu. Gün geçtikçe kendini yenileyen uygulama daha sonra ise salla ve lokal bölgesel arama eklemesi yaparak arkadaşlarınızı bulma özelliğini ekledi.

Güzel özellikleriyle karşımıza çıkan Tango aynı zamanda yaptığı hatalarıyla da bilinmektedir. Bu hatalardan biri de Tango hesabınızı açtınız ve daha sonra yeni bir hesap açmak istediğiniz de Facebook hesabınız üzerinden tekrar hesap açabiliyorsunuz. Bu durum da Facebook ile bağlantılı olmanız sonucu her seferinde yeni hesap açılmasını sağlar ve yeni gelen kaynakları sizin takip ettiğiniz ya da sizi takip edenlerin listesini karşınıza çıkarmaz. Tango için sıkıntı olan bu durum bazı kullanıcılar tarafından da şikâyet getirmektedir.

Facebook ile bağlantılı olmanız sonucu takip ettiğiniz kişiler ve sizi takip eden kişilerin görünmemesi kullanıcılar tarafından sorun oluşturuyor ve Tango tarafından bu sorunun yeni bir güncelleme ile çözümünün gelmesi bekleniliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.