Taşınabilir Şarj Cihazında En İyi Marka Hangisi?

/ 23 Ekim 2018 / 1.378 / yorumsuz
Taşınabilir Şarj Cihazında En İyi Marka Hangisi?

Taşınabilir Şarj Cihazında En İyi Marka Hangisi?

 

Günlük akıllı telefonlarımızda şarj sorunu yaşanması, sıklıkla telefonu elinden düşürmeyen kişilerin en büyük merak ettiği konulardan birisi de en iyi Powerbank hangisi şeklinde olmaktadır. Bu yazımızda sizlere taşınabilir şarj aletleri için marka ve modelin öneminde bahsedeceğiz.

Powerbank ihtiyacı özellikle akıllı telefonların çıkmasından sonra büyük bir öneme sahip oldu. En ufak bir internet kullanımında, telefon konuşmasında ya da telefonda bir oyun veya herhangi bir özelliğini kullandığımızda şarj ortalama olarak 1 gün gidebilmektedir. Eski telefonlarda şayet böyle bir şarj sorunu yoktu. Ancak akıllı telefonlarda şarj süresi ortalama 1 ( bir ) gün olarak karşımıza çıkıyor. Süreç böyle olunca da taşınabilir şarj aletleri alternatif olarak bizlere kolaylık sağlıyor.

Taşınabilir şarj aletleri yani Powerbanklar kendi aralarında farklı özelliklere sahiptir. 1000 mAh, 1200 mAh kapasiteli bu ürünlerin çeşitleri ise beraberinde markalara göre değişiklik gösteriyor. En iyi taşınabilir şarj aleti hangisi sorusuna yazımızın devamında cevap bulabilirsiniz. Ancak kaliteli olması demek bataryanın şişmemesi, hızlı şarj etmesi ve uzun ömürlü bir kullanım kolaylığı sağlaması demektir.

 

Powerbank Hangi Marka Alınmalı?

 

Yaptığımız araştırmalara göre gerek fiyat bakımından, gerekse kalitesine göre kullanılabilecek onlarca Powerbank markası ve modelleri bulunuyor. Şuan için alınması gerektiğini düşündüğümüz Xioami  Mi gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sağlayanlar arasında yer alıyor. Powerbank kaç mAh alınmalıdır diye soracak olursanız eğer 1000 mAh altında alınmaması ise ayrı bir tavsiyemizdir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.