Tayyip Erdoğan YouTube Kanalı Açtı!

/ 4 Temmuz 2019 / 657 / yorumsuz
Tayyip Erdoğan YouTube Kanalı Açtı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ait YouTube kanalı açıldı. ‘RTErdoğan’ adını taşıyan kanal, kısa bir süre önce erişime açıldı. youtube.com/RTErdogan adresinden Tayyip Erdoğan’a ait olan kanala ulaşabilirsiniz. Kanalın açıldığına dair duyuru Twitter hesabından resmi açıklama yapıldı.

Son 3 yıldır YouTube kanalında yer alan Türkler fazlasıyla dikkat çekiyor ve yapılan paylaşımlar sayesinde gündeme gelebiliyorlar. Türklerin kanalında yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde gündemi takip edebiliyoruz. Yayınlanan dizileri TV’ye ihtiyaç duymadan YouTube üzerinden izleyebiliyoruz. Siyasi yorumlar ise Twitter tarafından yapılmaktadır. Siyasetçilerin atışması da atılan twetler üzerinden sağlanır.

Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu hamle sayesinde YouTube kanalı üzerinden paylaşımlarına başlayacak. Recep Tayyip Erdoğan’ın Twitter hesabı dışında resmi bir hesabı yer almaktadır ancak aktif bir şekilde kullanılmamaktadır. Açmış olduğu YouTube kanalı sayesinde yeni bir aktif bir uygulaması daha bulunacaktır.

Kanalının adı RTErdoğan olduğunu tekrar hatırlatalım ve bu kanalı aktif olarak kullanacağı bilgisini de verelim. Kısa bir süre önce açılan kanalın abone sayısı gün geçtikçe artıyor. Aynı zamanda kanalda ilk video da yayınlandı. Yayınlanan ilk video G20 zirvesi oldu. İlerleyen dönemlerde nasıl yayınlar olacağı bilinmese de çoğu kişi tarafından merak ediliyor.

Çoğu kişi tarafından merak edilen konulardan biri de Recep Tayyip Erdoğan’ın bu hamlesinden sonra diğer siyasetçiler de bu olaya katılıp YouTube uygulamasını kullanacak mı? ilerleyen dönemlerde yapılan paylaşımlar sonrası diğer siyasetçilerden nasıl cevap geleceği ve bu durumun nasıl karşılanacağı da merak konusu.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.