Teamviewer’da Çıkan ‘Version out of date update the remote’ Hatası

/ 29 Temmuz 2019 / 12.343 / 1 Yorum
Teamviewer’da Çıkan ‘Version out of date update the remote’ Hatası

Bu yazımızda sizlere Teamviewer’da çıkan Version out of date update the remote hatasının ne olduğuna ve ne yapmamız gerektiğinden bahsedeceğiz. Karşınıza Version out of date update the remote teamviewer ve devamında The remote teamviewer is running an old version which is out of date şeklinde bir yazı çıkıyorsa bu hataya çözüm arayacağız.

Bu hata karşınıza çıktıktan sonra tamam tuşuna tıkladığınızda sizi bir web sitesine yönlendiriyor. Açılan bu web sitesinde karşımıza Updating to the latest and greatest version of teamviewer ile başlayan açıklama geliyor. Bu açıklama metninde yer alan yazıda son sürümün ‘Teamviewer 14 olduğunu ve eski bir sürümün kullandığınızdan bahsediyor. Sonuç olarak eski sürümde olan bir bilgisayara bağlanmanıza izin vermiyor ve yeni bir sürüme geçmenizi istiyor.

Bu sorunun çıkmasının başka bir nedeni ise karşı tarafın bilgisayarına bağlandığınız zaman olur. Karşı tarafın bilgisayarı sizin programınızdan gerideyse bu sorun oluşur. Karşı tarafın sürümünün eski olmasından kaynaklı olarak bağlantı sağlayamazsınız. Karşı tarafın ya da sizin son sürüme geçmeniz istenir.

Olay tam tersi de olabilir ve verdiği uyarıda karşı bilgisayarın sizden daha iyi bir sürüm kullandığını belirtir. Bu güncellemeyi yapmak için de uyarının üst kısmında bulunan yardım tuşuna tıklamanız gerekir. Daha sonra ‘Yeni sürüm kontrol et’ alanına tıklayın ve bu bölümden gelen yeni güncellemeyi alabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Teamviewer’da Çıkan ‘Version out of date update the remote’ Hatası (1 Yorum)

  1. Her şeyi denedim ama her iki cihazda da 15.15.5 sürümü güncel olmasına rağmen bu hatayı halen veriyor. programı komple kaldırdım yeniden kurum fayda etmedi. yardımcı olabilecek var mı?