TEB bankası çalışma saatleri nedir?

/ 6 Şubat 2020 / 232 / yorumsuz
TEB bankası çalışma saatleri nedir?

Selamlar bugün sizlere TEB banka şubelerinin çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi aktaracağız. İşte detaylar…

TEB ülkemizde hizmet veren bir banka olarak karşımıza çıkıyor. İlk şubesini Kocaelinde Halk bankası ismiyle kurulmuş olup bankanın daha sonra ismi Türk Ekonomi Bankası olarak kayıtlara geçmiştir. Çok fazla şubesi bulunan bankanın çoğu iş yerleri ve işçilere maaş ödemek için kullanıldığını da aktaralım. Aslında büyük firmalar maaş ödemesini yapmak için TEB bankasını da çok fazla tercih ediyor. Peki TEB bankası çalışma saatleri nedir? Bunlardan bahsedelim.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çalışma Saatleri

  • Pazartesi ==> 09:00 – 17:00
  • Salı ==> 09:00 – 17:00
  • Çarşamba ==> 09:00 – 17:00
  • Perşembe ==> 09:00 – 17:00
  • Cuma ==> 09:00 – 17:00
  • Cumartesi ==> Hafta sonları bankalar kapalıdır!
  • Pazar ==> Hafta sonları bankalar kapalıdır!

Sizlerinde gördüğü gibi TEB bankasının her gün sabah 9’da açıldığını görüyoruz. Ve akşam 17:00’da kapanıyor. Öğle mesai molası ise 12:30 ile 13:30 arası olarak ifade ediliyor.

Ek olarak sizlere vereceğimiz numara TEB müşteri hizmetleri numarasıdır. Şubeye gitmeden sorularınızı iletebilir veya teknik destek bu numara üzerinden alabilirsiniz. “0850 200 0666


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular