Tekken Efsanesi Artık Mobil Cihazlarda!

/ 9 Mart 2018 / 425 / yorumsuz
Tekken Efsanesi Artık Mobil Cihazlarda!

Tekken Efsanesi Artık Mobil Cihazlarda!

Dünyanın en efsane dövüş oyunları sıralamasında üst sıralamalarda yer almayı başaran Tekken gelişen teknolojiye ayak uydurarak mobil oyun dünyasına adım attı. İlk olarak hayatımıza 90’lı yıllarda giren ve dövüş karakterleri sayesinde kısa sürede milyonların beğenisini kazanan Tekken oyunu sonunda beklenen atağı yaptı ve oyunu mobil platforma taşıma kararı aldı.

Oyuna Yeni Özellikler Katılıyor

Mobil oyunlar kategorisinde kendisine yer bulan Tekken efsanesi bu platformu destekleyen yeni özellikler ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özellikle de mobil oyuna özel olarak getirilen kart sistemi büyük beğeni topluyor. Oyun hem İOS hem de Android işletim sistemine eş zamanlı olarak getirtildi. Bu da her iki platformu kullanan kişilerin oyunu aynı anda oynamaya başlamalarını sağladı. Oyun ilk etapta 20 karakter ile indirmeye sunuldu. Ancak zamanla oyuncuların gösterdiği ilgi ve talepleri değerlendirmeye alınarak geliştirmeye açık olması bu karakterlerin artabileceğini gösteriyor.

Ücretsiz Olarak Oyunu Hemen İndirebilirsiniz

Oyunun en büyük özelliği ise ücretsiz olarak indirilebilmesi ancak oyunda bazı özellikler için satın alma opsiyonları da bulunuyor. Oyunda kendi karakterlerinizi kullanarak yükselebileceğiniz gibi DOJO meydan okuma özelliği ile rakiplerinizin korkulu rüyası haline gelebiliyorsunuz. Amaç sıralamada olabildiğince yükselmek ve karakterlerinizin güçlerini geliştirmek. Oyunda sunulan canlı etkinlikler ise oyunu sürekli olarak takip eden kişilerin daha avantajlı bir hale gelmesini sağlıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Tavsiye

Black Friday Nedir?