Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Windows 10 Steam açılmıyor sorunu ve çözümü!
Steam tüm dünyanın en popüler olarak ilan ettiği dijital bir oyun mağazası olarak karşımıza çıkıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ise Steam bazen takılıyor ve açılmıyor. Durum böyle olunca..
Winrar ile dosya şifreleme nasıl yapılır?
Bilgisayarınızda yer alan WinRar arşivlerini diğer kişilerin görmesini istemiyorsanız veya belli kişilere sunmak istiyorsanız. Bu arşivleri şirelemeniz gerekiyor. Bizlerde sizlere bugün rehber olacağız.  Winrar uygulaması genel anlamda büyük boyutlu dosyaları..
WhatsApp fotoğraf indirilemedi sorunu ve çözümü!
Selamlar, bugün sizlere WhatsApp uygulamasında sorun olarak bilinen“WhatsApp fotoğraf indirilemedi, Tekrar deneyin. Sorun devam ederse Wi-Fi’a bağlamayı deneyin.” Uyarı mesajı için bir haber yazma gereği duyduk. İşte detaylar.. Sizlerde WhatsApp kullanırken..
Youtube Kullanıcı Kimliği ve Kanal Kimliği Nerede?
Selamlar bugün sizlere Youtube’da kullanıcı ve kanal kimliğini nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağız. İşte detaylar… Youtube’da sizlerinde bildiği gibi her kanalın kendine ait bir kimlik numarası bulunuyor. Bunlar aslında her kanala özel..
Internet Explorer’da Gizli Sekme Nasıl Açılır? 2020
Herkese selamlar. Bugün sizlere İnternet Explorer’da gizli sekmenin nasıl açılabileceğini anlatacağız. İşte detaylar… İnternet tarayıcıları normal kullanımlarda tüm bilgileri kaydederler. Çerezler olsun ve arama geçmişi olarak bilgileri kaydedeceğinden bazen bu..
Meizu X8 ekran görüntüsü nasıl çekilir?
Selamlar bugün sizlere Meizu X8 ekran görüntüsünü nasıl alabileceğinizi göstereceğiz. İşte basit bir şekilde tüm detayları sizlere aktarıyoruz. Sosyal ağ platformlarında gezerken yada internette bir arama yaparken haberlerin veya bilgilerin..
Instagram’da takipçi daha fazla nasıl arttırılır?
Bütün dünyanın kullanmış olduğu Instagram platformunda daha fazla takipçi kazanmanız için sizlere bazı yollardan bahsedeceğiz. İnsanların aslında yarısından fazlası yeni ürünler keşfetmek için platformu kullanıyor. Bu bakımdan sizlerin kısa sürede..
Metin 2 Oyununda Kalp Nasıl Atılır?
Selamlar bugün sizlere Metin 2 oyununda kalp nasıl atılıyor bu konuda bilgi aktaracağız. İşte detaylar.. Metin 2 günümüzde henüz dahi en fazla oynanılan oyunların arasında yer alıyor. Açıkçası pvp serverlarda..
Metin2 Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?
Selamlar bugün sizlere Metin 2’de arkadaş ekleme işlemi hakkında detaylı bilgi aktaracağız. İşte detaylar… Metin 2 oyunu sizlerin bildiği gibi arkadaş ekleyebileceğiniz ve beraber oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor...
Youtube’da kanalın en eski videosu nasıl görülür?
Selamlar, bugün sizlere Youtube’dan bir kanalın en eski videolarını nasıl görebileceğinizi anlatayım. İşte detaylar… Youtube’da kanalların en beğenilen yada en eski videolarını nasıl görebileceğinizi merak ediyor musunuz? Daha önceden sizlere..