Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma İşlemi Nasıl Yapılır?

/ 18 Mart 2018 / 4.243 / yorumsuz
Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma İşlemi Nasıl Yapılır?

Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma İşlemi Nasıl Yapılır?

Telefon rehberinize kayıtlı olmayan numaralardan gelen aramaların kime ait olduğunu bulmak için kullanabileceğiniz çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Telefonla taciz olaylarının her geçen gün yaygınlaştığı günümüzde bilmediğiniz kişilerle konuşmamak için bilinmeyen numaralardan gelen çağrılara dönüş yapmak istemiyorsanız bunun için telefon numarasından fotoğraf bularak bu kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

 Telefon Numarasından Fotoğraf Nasıl Bulunur?

Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız Android cihazlar için GetPicture uygulamasını indirerek kurulumunu gerçekleştirebilir ya da web üzerinden bu uygulamanın özelliklerini kullanabilirsiniz. İnternet sitesinden işleme devam edecekseniz internet sitesini açtıktan sonra gelen kırmızı renkli ekranda yer alan numara bölümüne resmini görmek istediğiniz telefon numarasını yazarak getpicture butonuna basın. Bu butona bastıktan sonra karşınıza gelen ekranda sorgulama yaptığınız telefon numarasına ait olan resim görüntülenecektir. Bu resim sayesinde sizi arayan numaranın kime ait olduğu konusunda bazı ipuçları edinebilirsiniz.

WhatsApp Profil Fotoğrafları Görüntüleniyor

Yapmış olduğunuz sorgulamanın ardından ekranda görüntülenen resim kayıtlı numaranın WhatsApp hesabında yer alan profil resmini görüntülüyorsunuz. Yani arayan numara profil resmi olarak kendi fotoğrafını kullanıyorsa bu kişiyi görme şansı edinmiş oluyorsunuz. Ancak bunun için arama yaptığınız numaranın WhatsApp profil fotoğrafı için “herkese açık” olarak tercihte bulunması gerekiyor. Bu durumda numara sorgulama ekranı ile fotoğraf görüntüleme hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz sorgulamadan sonuç elde edemediyseniz alternatif olarak CIA uygulamasını kullanabilirsiniz.

Android Telefonlar İçin GetPicture İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.